عملکرد کمپین مخالفان کروبی خواب فتنه‌گران را به کابوس تبدیل کرد

سایت جرس، کلمه و اپوزیسیون گلو بال و برخی از سایت‌های همراه با جریان فتنه در داخل کشور به اقدامات و عملکرد کمپین اصلاح طلبان مخالفان کروبی (پایگاه خبری پنهان نیوز) در نمایشگاه مطبوعات عکس العمل نشان دادند.

به گزارش موج قانون سایت جرس، کلمه و اپوزیسیون ایران گلو بال و برخی از سایت‌های همراه با جریان فتنه در داخل کشور به اقدامات و عملکرد کمپین اصلاح طلبان مخالفان کروبی و پایگاه خبری پنهان نیوز عکس العمل نشان دادند. آنچه که در زیر می‌خوانید مطالب منتشر شده در سایت‌های نام برده است.

"در سرتاسر نمایشگاه چیز جذابی به چشم نمی خورد. غرفه هایی که به شیوه های نخ نما به وهن و هتک جریانات و چهره های شاخص یکسال اخیر می پردازند. در گوشه ای از آن غرفه ای برای جمع آوری امضا به منظور خلع لباس کروبی بود! در این غرفه که متعلق به سایتی به نام پنهان نیوز بود از حاضران خواسته می شد که هر سئوالی دارند از "شیخ مهدی کروبی" بپرسند و می گفتند که این سئوال ها به طور آن لاین در سایت قرار می گیرد؛ البته بعد از مشاهده سایت متوجه شدیم که حقیقت غیر ازین بود که گفته بودند و سوالهایی همچون سوالهای من جایی در آنجا نداشت.

از ابتدای راه اندازی نمایشگاه نیز تنها تعدادی محدود از کروبی سئوال کرده بودند که سئوال ها در مانیتور کامپیوتری که به این منظور تعبیه شده بود، قابل مشاهده بود. یکی پرسیده بود، با خون شهدا چه می کنید؟! دیگری پرسیده بود با آبروی نظام چه می کنید؟! بعضی ها هم غرفه را به سخره گرفته بودند. در قسمت دیگر این غرفه هم برای خلع لباس حجت الاسلام کروبی امضا جمع می شد.

 

 

اطلاعات جدید پرونده مهدی هاشمی شاه کلید قفل پروژه های سر به مهر

حجم اصلی پرونده مهدی هاشمی به برخی اطلاعات نهفته و مهم در برخی سفرهای نامبرده به کشورهای خاص اروپایی (لندن ـ پاریس و حتی شبه قاره) مربوط است. خبرها حکایت دارد حجم اصلی پرونده ضخیم مهدی هاشمی به برخی اطلاعات نهفته و مهم در برخی سفرهای نامبرده به کشورهای خاص اروپایی (لندن ـ پاریس و حتی شبه قاره) مربوط است.

یک منبع آگاه در این مورد به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: اطلاعات تازه و مهمی درخصوص سفرهای منطقه ای ـ اروپایی و حتی شبه قاره مهدی هاشمی پس از انتخابات ریاست جمهوری کشف و رمزگشایی شده است که حجم بالایی از پرونده وی را تشکیل می دهد.

این منبع اضافه کرد: اطلاعات به دست آمده در مورد شیوه فعالیت و ارتباطات گسترده مهدی هاشمی در خارج از کشور و عناصر مرتبط با او نشان می دهد که وی پس از انتخابات فعالیتهای گسترده ای را داشته و اقدامات گوناگونی انجام داده که ماهیت این اقدامات برای نهادهای مسئول کاملا واضح و روشن است و وی باید در دادگاه پاسخگوی آنها باشد.

بر اساس تاکید این منبع آگاه در صورت گشایش این پرونده ها بخش های مهمی از ابعاد عملیاتی جنگ نرم دشمن بر علیه نظام جمهوری اسلامی برای مردم کاملاً روشن خواهد شد چرا که این اطلاعات شاه کلید قفل پروژه های سر به مهر سال های اخیر است.

این گزارش حاکی است در این بین طی هفته های گذشته برخی مرتبطین خارجی مهدی هاشمی پیام، توصیه و راهنمایی هایی به او داده اند که در صورت ورود به ایران چه روندی را در پیش گیرد، و البته ماهیت و جزئیات این پیام ها نیز توسط نهادهای مسئول کشف و رمزگشایی شده است.

 

 

افشاگری حمزه کرمی ازاقدامات مهدی هاشمی

در پی تقلای مهدی هاشمی برای اجرای سناریوی بازگشت به ایران، بازخوانی اعترافات حمزه کرمی مشاور عبدالله جاسبی و از عوامل مهدی هاشمی در ستاد بهینه سازی مصرف سوخت خالی از لطف نیست. کرمی که از عوامل نزدیک مهدی هاشمی به شمار می‌رود، همزمان با آغاز انتخابات ریاست جمهوری دهم در سال 88 در راه‌اندازی سایت "جمهوریت " از مدافعان میرحسین موسوی نقش موثری را ایفا کرد و در راستای ایجاد جنگ روانی و تبلیغاتی توپخانه‌های این رسانه‌ها را تقویت کرده و با دستور مهدی هاشمی به تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران و نهادهای امنیتی و دولتی پرداخت.

* مهدی هاشمی در انتخابات به‏نفع پدرش از بیت‌المال هزینه می‌کرد

حمزه کرمی پس از گذراندن روزهای خود در بازداشتگاه و مراحل بازجویی درحالی وارد دادگاه شد که برای خود وکیلی اختیار نکرده بود و در بیان دفاعیات خود اظهار داشت: با توجه به اینکه این جانب مدیر اسمی سایت جمهوریت بودم و در واقع مدیر رسمی این سایت مهدی هاشمی بود، از دادگاه اجازه می‌خواهم که ابتدا مسائل مربوط به انتخابات نهم ریاست جمهوری را توضیح بدهم. وی افزود: اظهارات بنده نه به دلیل فشار و نه به دلیل اعمال نظر کسی است، چنانچه همین شبهه را در خصوص اظهارات جلسات اخیر برخی متهمان نیز وارد کردند.

این متهم بازداشت شده در جریان حوادث اخیر تصریح کرد: از سال 82 به توصیه محمد هاشمی رفسنجانی به سازمان بهینه سازی مصرف سوخت رفتم. وقتی وارد آن سازمان شده و شروع به کار کردم در خلال کار متوجه قصد حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات دور نهم شدم.

کرمی ادامه داد: باید بگویم که در سازمان بهینه سازی مصرف سوخت نیز مهدی هاشمی نقش موثری داشت. وی معتقد بود که انتخابات در ایران با پول بیت المال برگزار می‌شود و اعتقادی به هزینه شخصی برای انتخابات نداشت. لذا بنده با وی صحبت کردم و البته گوشزد هم کردم که استفاده از پول بیت المال در انتخابات جرم است ولی مهدی هاشمی نمی‌پذیرفت.

وی خاطر نشان کرد: سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت باید در جهت کاهش و بهینه سازی مصرف سوخت کار می‌کرد. البته شرکت‌های مختلفی هم با این سازمان قرارداد داشتند که از جمله این شرکت‌ها شرکتی با مدیریت امیر علی آقایاری بود که کار این شرکت نیز ساخت تیزر‌های تبلیغاتی و در کل تبلیغ بود. همه روسای این شرکت‌هایی که با سازمان بهینه سازی قرارداد داشتند از دوستان مهدی هاشمی بودند و آمادگی گرفتن پول تحت عنوان بهینه سازی و تبلیغات انتخاباتی برای کاندیدای مد نظر مهدی هاشمی را داشتند و این شرکت‌ها با سند سازی‌های صورت گرفته، موظف شدند که کار تبلیغاتی برای مهدی هاشمی انجام بدهند.

* مهدی هاشمی معتقد به پول‎شویی بود

این متهم بازداشت شده در جریان حوادث اخیر ادامه داد: یک شرکت 500 میلیون تومان برای چاپ یک میلیون جلد کتاب پول دریافت کرده بود در حالی که تنها 25 هزار جلد کتاب شد و مابقی پول صرف تبلیغات مورد نظر مهدی هاشمی شد. کرمی افزود: مهدی هاشمی معتقد به پولشویی بود. وی پول‌هایی را از سازمان بهینه سازی دریافت می‌کرد و آنها را مکرراً به دلار و ریال تبدیل می‌کرد. وقتی که دلیل این کار را از وی پرسیدیم، وی گفت که با این کار کسی نمی‌تواند منشأ پول‌ها را کشف کند.

وی اضافه کرد: با فشار مهدی هاشمی از سازمان بهینه سازی مصرف سوخت به منظور تبلیغات در دوره نهم انتخابات ریاست جمهوری برای پدرش یعنی آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی پول برداشت می‌شد و مهدی هاشمی پس از شکست پدرش در انتخابات به اقدامات خود ادامه داد و مابقی پول‌های باقی‎مانده و بدهکارشده خود را نیز به شرکت‌هایی که برای پدرش تبلیغ می‌کردند، پرداخت کرد.

* هزینه‎کرد 2 میلیارد تومانی از بیت‌المال به‎عشق پدر

این متهم دستگیر شده در جریان حوادث اخیر اظهار داشت: مهدی هاشمی به این اقدامات خود در حالی دست می‌زد که این پول‌ها باید صرف تبلیغات برای بهینه سازی مصرف سوخت می‌شد نه تبلیغات برای پدر وی. پول‌هایی که وی برای تبلیغات در انتخابات دور نهم انتخابات ریاست جمهوری برای پدرش هزینه کرد معادل 2 میلیارد تومان بود.

* نقش پشت‌پرده مهدی هاشمی در تولید و توزیع شب‎نامه‌‌ها

کرمی با بیان اینکه در بیان مسائل رخ‎داده در انتخابات دهم ریاست جمهوری تاکید کرد: مهدی هاشمی با بنده صحبت کرده و گفت که ما باید برای انتخابات کار رسانه‌ای قوی‌ای را آغاز کنیم. چند روز بعد هم در جلسه ای جاسبی به بنده گفت که باید هر کاری انجام دهیم تا هرکسی غیر از احمدی نژاد رئیس جمهور شود. از این رو ما نیز سایت جمهوریت را با مدیریت رسمی مهدی هاشمی راه اندازی کردیم، البته چند روز بعد جاسبی با تغییر نظر به ما اطلاع داد که بنده می‌خواهم در انتخابات بدون موضع باشم لذا دستور تعطیلی سایت جمهوریت را صادر کرد ولی با فشارهای هاشمی این سایت به کار خود همچنان ادامه داد.

* با دستور مهدی هاشمی به تضعیف سازمان‌های نظامی و دولتی پرداختیم

وی افزود: سایت جمهوریت ابتدا قرار بود از کاندیدایی در انتخابات حمایت و نسبت به دولت نهم نیز نقدهایی داشته باشد ولی با فشارهای مهدی هاشمی، این سایت تبدیل به سایت تضعیف کننده سازمان‌های نظامی از جمله بسیج و سپاه و سازمان‌های دولتی شد و حتی این سایت خدمات دولت را نیز پول‎پاشی معرفی می‌کرد و کار به جایی کشید که این سایت به‏خلاف واقعیت، شبهه تقلب در انتخابات را تلقین کرد. این متهم دستگیر شده در جریان حوادث اخیر خاطرنشان کرد: مهدی هاشمی حتی مطالب تندتری را برای انتشار به سایت جمهوریت ارائه می‌داد که از جمله مطالب می توان به گزارشی که 2 روز قبل از انتخابات توسط وی به ما داده شده، اشاره کنم که در این گزارش فرمانده بسیج متهم به تخریب و تضعیف میر حسین موسوی شده بود، البته ما این گزارش را هرگز منتشر نکردیم.

کرمی در ادامه تاکید کرد: در روزهای آخر هم برخی پرسنل سایت با چاپ شب‎نامه در ستادهای میرحسین موسوی و توزیع آنها، به تضعیف دولت و نظام می‌پرداختند و بنده متاسفم که توسط افرادی مورد سوء استفاده قرار گرفته‌ام. وی ادامه داد: سیاسیون ما قاعده بازی را بلد نیستند، اطرافیان کاندیداها با پول بیت المال قصد رئیس جمهور کردن کاندیدایی را داشتند. حتی آنها این اقدام خود را به قیمت بدبخت کردن زیرمجموعه خود نیز انجام می دهند؛ همان کاری که با ما در سازمان بهینه سازی مصرف سوخت شد. در حالی که همه می دانستند استفاده از بیت المال جرم است.

این متهم دستگیر شده در جریان حوادث اخیر افزود: موسوی و ستاد وی پس از انتخابات و اعلام نتایج، اقدام به عدم پذیرش رای مردم کردند که باید بگویم این اقدام موسوی هیچ تناسبی با شعارهای وی نداشت. کشاندن مردم به خیابان‌ها امری خلاف قانون و مقررات کشور بود که باعث مخدوش شدن چهره نظام نیز شد.

 

 

کوثری: پرونده مهدی هاشمی تکمیل است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه تخلفات مهدی هاشمی مشخص و مستند است، درباره شیوه دستگیری وی گفت: پس از ورود مهدی هاشمی به ایران نیروهای امنیتی با مجوز قوه قضائیه، وی را دستگیر و تحویل دستگاه قضایی خواهند داد.

اسماعیل کوثری، نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، در گفت‌وگو با شبکه ایران گفت: همه چیز در مورد پرونده و تخلفات مهدی هاشمی مشخص و مستند و پرونده او تکمیل است. وی افزود: پس از ورود مهدی هاشمی به ایران نیروهای امنیتی با مجوز قوه قضائیه، وی را دستگیر و تحویل دستگاه قضایی خواهند داد.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: به جز اسنادی که در مورد کمک پسر آقای هاشمی به اغتشاشگران سال گذشته وجود دارد، حتی مردم نیز در جریان سوءاستفاده مهدی هاشمی از بیت المال هستند.

مهدی هاشمی باید پاسخگوی اتهاماتش باشد.

به گفته نماینده مردم تهران در مجلس، با توجه به مدارک و مستنداتی که وجود دارد مهدی هاشمی باید محاکمه شود و پاسخگوی اتهاماتش باشد. کوثری در عین حال بازگشت مهدی هاشمی به ایران را به دلیل اینکه او در جریان اتهامات و تخلفاتش است، بعید دانست و تصریح کرد: مهدی هاشمی می داند که باید پاسخگوی تخلفاتش باشد بنابراین به نظر می رسد اصراری برای بازگشت به ایران نداشته باشد.

 

 

میکروبهای سیاه و سفید

مقاله ای تحت عنوان نه بزرگ سید محمد خاتمی به دو میکروب که درروز  13 آبان در سهام نیوز به چاپ رسیده حکایت از آن دارد که عدهای اشتباه متوجه شده اند.هدف تدوین ودرج این مقاله توسط نویسنده حمایت از خاتمی نبود.لذا خواستم بااین نوشته نگاه دوستان واقعی راتغیر دهم. خاتمی واصلاحات با کل دارو دسته شان موضوعی نیست که بتوان از آنها حمایت کرد.

دودوره 4 ساله،این موجودات به ظاهر متدین ودرباطن وابسته ومریض امتحانشان راپس داده ومستقیما ازدیدانقلابیون مردود شدند.کاش تجدیدمی آوردن وکلاسی دیگر می گذراندن ونمره قبولی میگرفتند.آنهای هم تجدید شده بودند در مناسبت سال 88 مردود شدند.ولی نکته مهم در مقاله قبل وجود داشت که نیاز به درک صحیح آن بود دوست نداشتم ساده نگری شده وواقعیت تعریف نمایند.

این جریان وشخصیتهای این جریان از باطن هم مطلع هستند لذا مثل  دو قطب منفی همدیگر را دفع می کنند ونمی توانند با هم یکی شوند .اگر در بین تمام میکروبهای شناخته شده فعلا دومیکروب ایجاد پیوند کرده اند،داستانی دیگر است این اراده آنه نسبت بلکه اتاق فکر لندن وآمریکابه دستور بابا بزرگشان چنین پیوندی رابین این دو میکروب ایجاد کرده اند.

چون خواست آنهاست واینها نیز مطیع عوامر هستند چنین دوست شده اند وگرنه میکروب سفید در بحث انتخاب رهبر جنبش میکروب درسال 88 قلدری کردو گفت برای میکروب سیاه زود است که نقش خر مگس رابازی کند اگر چنین شود من لج می کنم ومی خوابم وآنوقت تصمیم گیری برای آن ور آب سخت می شود.

 

/ 0 نظر / 18 بازدید